Počasie Kraksaan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Kraksaan na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň polojasno, dopoludnie silné dažďové prehánky, poludnie spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dažďové prehánky. Nedeľa cez deň oblačno, dopoludnie sa dažďové prehánky.
Piatok 22. máj
28 / 24°C
| 32.7 mm | 3 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 17:15
PO HODINÁCH
západ slnka 17:15
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kraksaan, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 92 % | 0% | 67% | 39% | 65% | |
| 07:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
3,7 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 23 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 35 °C |
27,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 25 °C | 93 % | 0% | 70% | 75% | 73% | |
| 19:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,8 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 92 % | 0% | 14% | 24% | 87% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1011 hPa | 82 % | 22 °C | 27 % | 0% | 7% | 16% | 10% | |
| 07:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 33 °C |
6,2 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 24 °C | 49 % | 0% | 10% | 3% | 43% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
5,9 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 25 °C | 93 % | 0% | 7% | 72% | 71% | |
| 19:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
1,4 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 74 % | 0% | 16% | 14% | 66% | |
Kraksaan, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,7585; 113,3962
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kraksaan, Indonézia. Predpoveď počasia Kraksaan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kraksaan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kraksaan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 17:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:23 | 11:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 17:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 18:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 18:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:48 | 22.05.2026 22:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |