Počasie Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat pozajtra
| 27 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
Predpoveď počasia Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď až zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 10% | 37% | 36% | 100% | |
| 01:00
19:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 10% | 25% | 23% | 100% | |
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 1% | 100% | |
| 03:00
21:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 19% | 100% | |
| 04:00
22:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 24% | 26% | 100% | |
| 05:00
23:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 27% | 100% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 4% | 29% | 100% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 15% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 18% | 12% | 100% | |
| 09:00
03:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 100 % | 0% | 40% | 3% | 100% | |
| 10:00
04:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 50% | 2% | 100% | |
| 11:00
05:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1010 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 0% | 99% | |
| 12:00
06:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 5% | 100% | |
| 13:00
07:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 50% | 21% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 25% | 100% | |
| 15:00
09:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 11% | 100% | |
| 16:00
10:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 47% | 9% | 100% | |
| 17:00
11:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 33% | 6% | 100% | |
| 18:00
12:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 25 °C | 100 % | 0% | 27% | 18% | 100% | |
| 19:00
13:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 25 °C | 100 % | 0% | 4% | 9% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 18% | 19% | 100% | |
| 21:00
15:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 28% | 36% | 100% | |
| 22:00
16:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 25 °C | 100 % | 0% | 27% | 29% | 100% | |
| 23:00
17:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 9% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 01:00
19:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 3% | 7% | 0% | 100% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 15% | 18% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
1,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 25% | 100% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 53% | 21% | 100% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
5,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 25 °C | 100 % | 0% | 9% | 18% | 100% | |
Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,3955; 116,1123
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat, Indonézia. Predpoveď počasia Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lendanggaluh, Nusa Tenggara Barat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 11:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:05 | 28.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |