Počasie Lendangpenjalin dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lendangpenjalin na 10 dní.
Sobota 2. máj
28 / 24°C
| 3.2 mm | 9 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia Lendangpenjalin, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 22 °C | 100 % | 0% | 12% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,9 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 94 % | 0% | 10% | 0% | 93% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
1,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 85 % | 0% | 50% | 76% | 0% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 64 % | 0% | 0% | 62% | 6% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 13% | 18% | 100% | |
| 08:00
02:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 16% | 2% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 17% | 99% | |
Lendangpenjalin, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,3859; 116,1202
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lendangpenjalin, Indonézia. Predpoveď počasia Lendangpenjalin.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lendangpenjalin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lendangpenjalin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 11:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 17:41 | 02.05.2026 06:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |