Počasie Loa Janan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loa Janan na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 25°C
| 6.0 mm | 1 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 37 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 32 °C | 20:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
|
|
Predpoveď počasia Loa Janan, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 84% | 0% | 98% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 97 % | 0% | 87% | 0% | 77% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
4,8 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1008 hPa | 75 % | 25 °C | 67 % | 0% | 19% | 2% | 58% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 25 °C | 98 % | 0% | 10% | 23% | 98% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
7,1 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 35% | 6% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 95% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
1,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1007 hPa | 69 % | 24 °C | 97 % | 0% | 21% | 2% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
6,4 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1010 hPa | 96 % | 25 °C | 53 % | 0% | 0% | 12% | 47% | |
Loa Janan, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -0,5830; 117,0950
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Počet obyvateľov: 212 816
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Provinsi Kalimantan Timur, Samarinda
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loa Janan, Indonézia. Predpoveď počasia Loa Janan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loa Janan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loa Janan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:23 | 22.05.2026 23:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |