Počasie Mangsit dnes
Predpoveď počasia Mangsit 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 7,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mangsit, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 25 °C | 99 % | 0% | 11% | 0% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 18% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
1,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1008 hPa | 81 % | 25 °C | 100 % | 0% | 46% | 15% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 3% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
7,8 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 6% | 100% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 99 % | 0% | 46% | 61% | 98% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
1,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1007 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 42% | 22% | 100% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,8 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 22% | 100% | |
Mangsit, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,4760; 116,0419
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mangsit, Indonézia. Predpoveď počasia Mangsit.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mangsit dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mangsit
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Mangsit
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 11:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:42 | 26.04.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |