Počasie Ndewel dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ndewel na 10 dní.
Piatok 22. máj
24 / 22°C
| 22.9 mm | 2 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 02:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 20:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
|
|
Predpoveď počasia Ndewel, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 94 % | 0% | 57% | 9% | 85% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
17,8 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 22 °C | 89 % | 0% | 46% | 0% | 80% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,1 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1011 hPa | 90 % | 22 °C | 96 % | 0% | 71% | 74% | 67% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 67 % | 0% | 58% | 1% | 21% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 20 °C | 87 % | 0% | 39% | 0% | 78% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 22 °C | 80 % | 0% | 16% | 0% | 77% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
6,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 23 °C | 89 % | 0% | 66% | 64% | 72% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 22 °C | 39 % | 0% | 29% | 13% | 10% | |
Ndewel, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,5839; 120,0486
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Nadmorská výška: 607 m
Administratívna časť:
- Provinsi Nusa Tenggara Timur, Kupang, East Nusa Tenggara
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ndewel, Indonézia. Predpoveď počasia Ndewel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ndewel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ndewel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 11:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:22 | 22.05.2026 23:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |