Počasie Pabuaran Kaum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pabuaran Kaum na 10 dní.
Piatok 22. máj
32 / 25°C
| 2.3 mm | 6 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Pabuaran Kaum, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 22 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 07:00
02:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 92 % | 22 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 32 °C 38 °C |
2,1 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 23 °C | 87 % | 0% | 14% | 7% | 85% | |
Pabuaran Kaum, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -6,5031; 106,7233
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pabuaran Kaum, Indonézia. Predpoveď počasia Pabuaran Kaum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pabuaran Kaum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pabuaran Kaum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 17:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 18:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 18:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 18:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:14 | 22.05.2026 23:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |