Počasie Pasuruan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pasuruan na 10 dní.
Sobota 2. máj
30 / 26°C
| 4.9 mm | 7 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 17:20
PO HODINÁCH
západ slnka 17:20
|
|
Predpoveď počasia Pasuruan, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 96 % | 0% | 40% | 14% | 93% | |
| 07:00
02:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
2,4 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 14% | 1% | 100% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 30 °C 37 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 26 °C | 100 % | 0% | 30% | 25% | 99% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 48% | 13% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 58% | 12% | 100% | |
| 07:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
1,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 24 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 13:00
08:00
| dažďové prehánky | 29 °C 35 °C |
1,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 25 °C | 64 % | 0% | 37% | 40% | 5% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 25% | 6% | 100% | |
Pasuruan, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,6453; 112,9075
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 208 006
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Jawa Timur, Surabaya, East Java
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pasuruan, Indonézia. Predpoveď počasia Pasuruan.
Pasuruan - počasie v okolí - väčšie mestá
Pasuruan - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pasuruan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pasuruan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 17:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:25 | 11:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 17:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 18:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 18:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 16:55 | 02.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |