Počasie PD. Surya Indah vikend
Predpoveď počasia pre mesto PD. Surya Indah na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 24°C
| 16.8 mm | 2 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia PD. Surya Indah, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 24 °C 30 °C |
0,9 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 99% | 31% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 53% | 0% | 98% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
8,7 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 73 % | 24 °C | 96 % | 0% | 20% | 12% | 95% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
6,8 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 18% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 0% | 32% | 10% | 95% | |
| 08:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
5,9 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 96% | 0% | 69% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,9 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 100 % | 0% | 35% | 23% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 2% | 100% | |
PD. Surya Indah, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -0,5109; 117,2090
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie PD. Surya Indah, Indonézia. Predpoveď počasia PD. Surya Indah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre PD. Surya Indah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie PD. Surya Indah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:04 | 01.05.2026 05:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |