Počasie Rimbawan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Rimbawan na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
30 / 24°C
| 19.2 mm | 4 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rimbawan, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,4 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 37% | 0% | 99% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
2,7 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 82 % | 0% | 33% | 8% | 71% | |
| 14:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
12,9 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 76 % | 25 °C | 47 % | 0% | 7% | 3% | 41% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 98 % | 0% | 1% | 1% | 98% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 94 % | 0% | 53% | 3% | 91% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 89 % | 0% | 51% | 2% | 78% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
2,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 24 °C | 96 % | 0% | 7% | 7% | 96% | |
| 20:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
14,5 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 18% | 100% | |
Rimbawan, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -0,4470; 117,1959
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rimbawan, Indonézia. Predpoveď počasia Rimbawan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rimbawan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rimbawan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:22 | 30.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |