Počasie Rungkang, Nusa Tenggara Barat zajtra
Predpoveď počasia Rungkang, Nusa Tenggara Barat 27. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 8,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rungkang, Nusa Tenggara Barat, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,7 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 4 % | 0% | 3% | 1% | 0% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
6,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1007 hPa | 73 % | 24 °C | 99 % | 0% | 79% | 39% | 93% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 75 % | 0% | 0% | 46% | 54% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 21 °C | 7 % | 0% | 2% | 3% | 1% | |
| 08:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
6,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 72 % | 24 °C | 93 % | 0% | 69% | 17% | 83% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 10% | 100% | |
Rungkang, Nusa Tenggara Barat, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,6124; 116,1555
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rungkang, Nusa Tenggara Barat, Indonézia. Predpoveď počasia Rungkang, Nusa Tenggara Barat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rungkang, Nusa Tenggara Barat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rungkang, Nusa Tenggara Barat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 11:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 02:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |