Počasie Saparua vikend
Predpoveď počasia pre mesto Saparua na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
1. 5. |
Sobota
2. 5. |
Nedeľa
3. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď.
Piatok 1. máj
28 / 24°C
| 3.9 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 03:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Saparua, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 13% | 98% | |
| 09:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 48% | 12% | 100% | |
| 15:00
08:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 24 °C | 99 % | 0% | 15% | 9% | 98% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 0% | 36% | 18% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
3,4 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 82 % | 0% | 64% | 10% | 50% | |
| 09:00
02:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 57 % | 0% | 23% | 7% | 39% | |
| 15:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 73 % | 23 °C | 27 % | 0% | 13% | 7% | 10% | |
| 21:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 99% | |
Saparua, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -3,5730; 128,6524
Časová zóna: Asia / Jayapura
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Saparua, Indonézia. Predpoveď počasia Saparua.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Saparua dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Saparua
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 11:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 19:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:14 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |