Počasie Sembung Tengah dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sembung Tengah na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 23°C
| 10.9 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 18:02
PO HODINÁCH
západ slnka 18:02
|
|
Predpoveď počasia Sembung Tengah, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 99% | 1% | 64% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 25 °C 31 °C |
3,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 76 % | 0% | 8% | 12% | 71% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
7,4 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 86 % | 25 °C | 96 % | 0% | 78% | 56% | 84% | |
| 20:00
14:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 19 % | 0% | 10% | 0% | 10% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 99 % | 0% | 87% | 1% | 96% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 92 % | 0% | 38% | 0% | 88% | |
| 14:00
08:00
| dažďové prehánky | 29 °C 35 °C |
2,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 24 °C | 60 % | 0% | 39% | 28% | 11% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 12 % | 0% | 8% | 5% | 0% | |
Sembung Tengah, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,6111; 116,1634
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sembung Tengah, Indonézia. Predpoveď počasia Sembung Tengah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sembung Tengah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sembung Tengah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:11 | 11:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:38 | 22.05.2026 23:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |