Počasie Simpangpasir dnes
Predpoveď počasia Simpangpasir 26. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 2,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Simpangpasir, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 14 % | 0% | 4% | 2% | 7% | |
| 08:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
3,7 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 25 % | 0% | 16% | 9% | 2% | |
| 14:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 75 % | 25 °C | 67 % | 0% | 45% | 8% | 33% | |
| 20:00
14:00
| jasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
2,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 96 % | 0% | 18% | 3% | 96% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 14:00
08:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 24 °C | 35 % | 0% | 11% | 7% | 21% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 24 °C | 78 % | 0% | 1% | 1% | 77% | |
Simpangpasir, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -0,5688; 117,1497
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Simpangpasir, Indonézia. Predpoveď počasia Simpangpasir.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Simpangpasir dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Simpangpasir
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Simpangpasir
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:27 | 26.04.2026 01:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |