Počasie Tanjung Upa dnes
Predpoveď počasia Tanjung Upa 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,8 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tanjung Upa, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 64% | 3% | 100% | |
| 09:00
02:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
1,4 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 24 °C | 44 % | 0% | 4% | 1% | 40% | |
| 15:00
08:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
1,7 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 74 % | 24 °C | 99 % | 0% | 28% | 39% | 96% | |
| 21:00
14:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
1,7 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 49 % | 0% | 28% | 22% | 15% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 93% | 8% | 98% | |
| 09:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,6 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 24 °C | 8 % | 0% | 1% | 0% | 7% | |
| 15:00
08:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
2,7 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 99 % | 0% | 97% | 12% | 67% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 87 % | 0% | 3% | 5% | 86% | |
Tanjung Upa, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -3,3640; 129,1318
Časová zóna: Asia / Jayapura
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tanjung Upa, Indonézia. Predpoveď počasia Tanjung Upa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tanjung Upa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tanjung Upa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tanjung Upa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 18:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 12:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 19:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 19:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:41 | 26.04.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |