Počasie Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta na 10 dní.
Sobota 23. máj
30 / 24°C
| 4.0 mm | 7 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:43
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
|
|
Predpoveď počasia Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 43 % | 0% | 21% | 0% | 28% | |
| 07:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 98 % | 0% | 20% | 0% | 98% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
3,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 24 °C | 92 % | 0% | 12% | 37% | 86% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 50 % | 0% | 28% | 7% | 25% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 64 % | 0% | 52% | 1% | 22% | |
| 07:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
3,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 66 % | 0% | 39% | 0% | 46% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 32 °C |
6,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 94 % | 0% | 53% | 13% | 87% | |
| 19:00
14:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 97 % | 0% | 95% | 15% | 35% | |
Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,7850; 110,3586
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia. Predpoveď počasia Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tegalrejo, Daerah Istimewa Yogyakarta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:35 | 11:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 18:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:00 | 22.05.2026 23:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |