Počasie Wonosari, East Java dnes
Predpoveď počasia Wonosari, East Java 17. máj 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 4,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wonosari, East Java, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 51 % | 0% | 45% | 0% | 11% | |
| 07:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,8 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 13:00
08:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
4,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 74 % | 24 °C | 49 % | 0% | 16% | 39% | 8% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 46 % | 0% | 18% | 26% | 14% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 15 % | 0% | 11% | 3% | 0% | |
| 07:00
02:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 19 % | 0% | 18% | 1% | 0% | |
| 13:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
0,7 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 23 °C | 21 % | 0% | 6% | 5% | 12% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 88 % | 23 °C | 46 % | 0% | 18% | 12% | 28% | |
Wonosari, East Java, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,8019; 111,9841
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wonosari, East Java, Indonézia. Predpoveď počasia Wonosari, East Java.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wonosari, East Java dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Wonosari, East Java
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Wonosari, East Java
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 17:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:28 | 11:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 17:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 18:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 18:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:45 | 17.05.2026 17:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |