Počasie Al Karkh dnes
Predpoveď počasia Al Karkh 17. máj 2026
Cez deň jasno, večer spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Al Karkh, Irak rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1004 hPa | 24 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1003 hPa | 24 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1003 hPa | 24 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1004 hPa | 24 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 25 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1005 hPa | 28 % | 2 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 32 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 34 % | 6 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 32 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 30 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 27 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 18 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 15 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severozápadný |
1006 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1005 hPa | 14 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1005 hPa | 15 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1005 hPa | 15 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 16 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
19:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1006 hPa | 17 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 24 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 19 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 20 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 20 % | 2 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 22 % | 2 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 02:00
01:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 23 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 03:00
02:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 5% | 9% | |
| 04:00
03:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 4% | 10% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 2 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 24 % | 2 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 22 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 18 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 15 % | 1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 13 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
10:00
| jasno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1001 hPa | 13 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
11:00
| jasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 13 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
12:00
| jasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
999 hPa | 12 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
13:00
| jasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
998 hPa | 10 % | 2 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 38 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
998 hPa | 10 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
15:00
| jasno | 38 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západný |
998 hPa | 8 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
16:00
| jasno | 36 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
999 hPa | 8 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západoseverozápadný |
999 hPa | 10 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
18:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 13 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
19:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 16 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1001 hPa | 16 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
21:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1002 hPa | 17 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
22:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1001 hPa | 17 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
Al Karkh, Irak - informácie
Štát: IrakGPS súradnice: 33,3299; 44,3799
Časová zóna: Asia / Baghdad
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
- Muḩāfaz̧at Baghdād, Bagdad
- Al-Kāzemiya Qadhā’, Yāsīn Dāwud
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Al Karkh, Irak. Predpoveď počasia Al Karkh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Al Karkh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Al Karkh
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Al Karkh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:00 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:32 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:25 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 04:58 | 17.05.2026 20:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |