Počasie Shahrak-e Emām Khomeynī dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
02:00
| polojasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 15 % | -2 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 09:30
08:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 12 % | -1 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 15:30
14:00
| oblačno | 36 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 5 % | -7 °C | 62 % | 0% | 0% | 14% | 61% | |
| 21:30
20:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 6 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
02:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1005 hPa | 18 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
08:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 15 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
14:00
| jasno | 33 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1004 hPa | 4 % | -13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
20:00
| jasno | 28 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1006 hPa | 7 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán - informácie
Štát: IránGPS súradnice: 35,4222; 51,5848
Časová zóna: Asia / Tehran
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán. Predpoveď počasia Shahrak-e Emām Khomeynī.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shahrak-e Emām Khomeynī dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Shahrak-e Emām Khomeynī
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Shahrak-e Emām Khomeynī
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:48 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 14:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:18 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:43 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:03 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.06.2026 22:04 | 04.06.2026 07:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |