Počasie Shahrak-e Emām Khomeynī týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Shahrak-e Emām Khomeynī na tento a budúci týždeň.
Nedeľa 31. máj
31 / 22°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 22 °C | 19 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 04:49
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
02:00
| jasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 18 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
08:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 19 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
14:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1006 hPa | 8 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
20:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 16 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
02:00
| jasno | 21 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 22 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
08:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 13 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
14:00
| polojasno | 32 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1007 hPa | 8 % | -5 °C | 37 % | 0% | 0% | 2% | 36% | |
| 21:30
20:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1008 hPa | 14 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán - informácie
Štát: IránGPS súradnice: 35,4222; 51,5848
Časová zóna: Asia / Tehran
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shahrak-e Emām Khomeynī, Irán. Predpoveď počasia Shahrak-e Emām Khomeynī.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shahrak-e Emām Khomeynī dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shahrak-e Emām Khomeynī
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:49 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:20 | 19:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:44 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:05 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:41 | 31.05.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |