Počasie Clonincurragh týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Clonincurragh na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
13 / 8°C
| 0.6 mm | 14 km/h |
| 8 °C | 7 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 21:00
PO HODINÁCH
západ slnka 21:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Clonincurragh, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 95 % | 8 °C | 67 % | 0% | 64% | 10% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 71 % | 8 °C | 41 % | 0% | 10% | 23% | 15% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1019 hPa | 73 % | 7 °C | 28 % | 0% | 23% | 12% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 94 % | 6 °C | 24 % | 0% | 19% | 0% | 5% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1019 hPa | 99 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 68 % | 6 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 71 % | 7 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
Clonincurragh, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,0050; -7,5239
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Clonincurragh, Írsko. Predpoveď počasia Clonincurragh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Clonincurragh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Clonincurragh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 21:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 15:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 21:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:21 | 22:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:12 | 23:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 21:23 | 02.05.2026 05:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |