Počasie Clonygowan, Leinster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Clonygowan, Leinster na 10 dní.
Piatok 1. máj
12 / 9°C
| 4.0 mm | 22 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
|
|
Predpoveď počasia Clonygowan, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
2,4 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,4 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 8% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 8 °C | 92 % | 0% | 92% | 6% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 93 % | 6 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 4 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 67 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 12% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 5 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
Clonygowan, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1875; -7,2789
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 198
Nadmorská výška: 80 m
Administratívna časť:
- Leinster, Swords
- King's County, Tullamore, Leinster
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Clonygowan, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Clonygowan, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Clonygowan, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Clonygowan, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 22:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:13 | 23:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:05 | 01.05.2026 05:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |