Počasie Cunningham’s Cross Roads dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cunningham’s Cross Roads na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 9°C
| 1.2 mm | 17 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
|
|
Predpoveď počasia Cunningham’s Cross Roads, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,7 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 85% | 93% | 100% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1018 hPa | 78 % | 9 °C | 25 % | 0% | 8% | 18% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 96 % | 7 °C | 76 % | 0% | 75% | 5% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1020 hPa | 95 % | 8 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 78 % | 9 °C | 53 % | 0% | 12% | 46% | 3% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 74 % | 7 °C | 34 % | 0% | 20% | 25% | 0% | |
Cunningham’s Cross Roads, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,5083; -8,1525
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cunningham’s Cross Roads, Írsko. Predpoveď počasia Cunningham’s Cross Roads.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cunningham’s Cross Roads dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cunningham’s Cross Roads
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:25 | 23:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:07 | 01.05.2026 05:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |