Počasie Daly’s Cross Roads, Munster pozajtra
| 12 °C | 10 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 21:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 21:28
PO HODINÁCH
západ slnka 21:28
Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster 19. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 7,9 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 56% | 93% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 87% | |
| 02:00
03:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 96 % | 10 °C | 99 % | 0% | 98% | 50% | 0% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 94 % | 0% | 83% | 52% | 28% | |
| 04:00
05:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,3 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 93% | 60% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,8 mm | 8.6 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 90% | 0% | |
| 06:00
07:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 8.1 m/s29 km/h juhozápadný |
996 hPa | 94 % | 10 °C | 99 % | 0% | 99% | 67% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhozápadný |
997 hPa | 94 % | 10 °C | 75 % | 0% | 52% | 55% | 0% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhozápadný |
997 hPa | 94 % | 10 °C | 67 % | 0% | 51% | 36% | 0% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhozápadný |
998 hPa | 91 % | 10 °C | 94 % | 0% | 89% | 25% | 28% | |
| 10:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 10 °C |
0,2 mm | 8.7 m/s31 km/h juhozápadný |
998 hPa | 86 % | 10 °C | 60 % | 0% | 44% | 20% | 17% | |
| 11:00
12:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
0,3 mm | 8.9 m/s32 km/h juhozápadný |
999 hPa | 81 % | 9 °C | 93 % | 0% | 34% | 33% | 86% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
0,4 mm | 9.1 m/s33 km/h juhozápadný |
999 hPa | 81 % | 9 °C | 93 % | 0% | 52% | 61% | 68% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
0,8 mm | 9.2 m/s33 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 84 % | 10 °C | 96 % | 0% | 53% | 79% | 64% | |
| 14:00
15:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
0,5 mm | 9.2 m/s33 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 80 % | 9 °C | 100 % | 0% | 58% | 98% | 96% | |
| 15:00
16:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
0,7 mm | 9.1 m/s33 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 86 % | 10 °C | 94 % | 0% | 23% | 89% | 44% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
0,6 mm | 9.2 m/s33 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 71% | |
| 17:00
18:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,2 mm | 8.8 m/s32 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 87 % | 8 °C | 94 % | 0% | 72% | 86% | 0% | |
| 18:00
19:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,3 mm | 8.7 m/s31 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 87 % | 9 °C | 99 % | 0% | 55% | 97% | 53% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,2 mm | 8.3 m/s30 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 88% | 99% | 41% | |
| 20:00
21:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,4 mm | 7.8 m/s28 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 92 % | 9 °C | 99 % | 0% | 23% | 98% | 3% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 94 % | 9 °C | 94 % | 0% | 92% | 40% | 0% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 94 % | 9 °C | 96 % | 0% | 96% | 10% | 0% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 94 % | 9 °C | 66 % | 0% | 62% | 9% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 9 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 9 °C | 68 % | 0% | 60% | 1% | 18% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 93 % | 9 °C | 72 % | 0% | 72% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,4 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 74 % | 9 °C | 95 % | 0% | 95% | 3% | 12% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 10 °C | 96 % | 0% | 90% | 53% | 25% | |
Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0422; -8,5656
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Daly’s Cross Roads, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Daly’s Cross Roads, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Daly’s Cross Roads, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Daly’s Cross Roads, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 21:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 15:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:49 | 22:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:50 | 23:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:56 | 01:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 07:09 | 20.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |