Počasie Dardistown, Leinster pozajtra
Predpoveď počasia Dardistown, Leinster 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dardistown, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1028 hPa | 87 % | 7 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 92 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1030 hPa | 83 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 85 % | 8 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1029 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1028 hPa | 84 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 72 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 73 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dardistown, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,6500; -6,3167
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dardistown, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Dardistown, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dardistown, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dardistown, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 22:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:16 | 23:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:12 | 28.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |