Počasie Derry Lough pozajtra
Predpoveď počasia Derry Lough 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 16 °C. V noci najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Derry Lough, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 93 % | 6 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1030 hPa | 93 % | 6 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 93 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 94 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 95 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 95 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 94 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 93 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 91 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 87 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 83 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1029 hPa | 72 % | 9 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1029 hPa | 67 % | 9 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1029 hPa | 72 % | 8 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1030 hPa | 90 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1028 hPa | 93 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1027 hPa | 68 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východný |
1024 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Derry Lough, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7686; -8,9387
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Derry Lough, Írsko. Predpoveď počasia Derry Lough.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Derry Lough dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Derry Lough
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 22:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:25 | 23:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:23 | 28.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |