Počasie Dogsnose dnes
Predpoveď počasia Dogsnose 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 15 °C. V noci najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dogsnose, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 90 % | 6 °C | 71 % | 0% | 0% | 71% | 2% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 83 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 71% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1024 hPa | 69 % | 8 °C | 41 % | 0% | 0% | 24% | 23% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 75 % | 8 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1026 hPa | 79 % | 3 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1027 hPa | 83 % | 4 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 68 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1027 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dogsnose, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 51,8146; -8,2641
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dogsnose, Írsko. Predpoveď počasia Dogsnose.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dogsnose dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dogsnose
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dogsnose
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 20:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:50 | 23:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:43 | 26.04.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |