Počasie Dublin dnes
| 9 °C | 7 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 21:23
PO HODINÁCH
západ slnka 21:23
Predpoveď počasia Dublin 18. máj 2026
Cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 7,3 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dublin, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
07:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 92 % | 5 °C | 85 % | 7% | 39% | 0% | 82% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 88 % | 4 °C | 100 % | 2% | 36% | 0% | 99% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 83 % | 4 °C | 100 % | 0% | 34% | 0% | 100% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 74 % | 4 °C | 99 % | 0% | 31% | 0% | 98% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 3 °C | 100 % | 0% | 37% | 20% | 100% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 62 % | 4 °C | 100 % | 0% | 99% | 84% | 52% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 6 °C | 98 % | 0% | 82% | 69% | 68% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 7 °C | 97 % | 0% | 7% | 93% | 76% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 60 % | 5 °C | 100 % | 0% | 18% | 100% | 98% | |
| 15:00
16:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 100% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
0,3 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 73 % | 7 °C | 100 % | 0% | 84% | 100% | 100% | |
| 17:00
18:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,4 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 86% | 100% | 99% | |
| 18:00
19:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,8 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 99% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,9 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 89 % | 8 °C | 100 % | 0% | 54% | 100% | 100% | |
| 20:00
21:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,4 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 49% | 100% | 100% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 65% | 100% | 96% | |
| 22:00
23:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 9.4 m/s34 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 3% | 90% | 100% | 100% | |
| 23:00
00:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,7 mm | 9.8 m/s35 km/h juhojuhovýchodný |
1000 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 66% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| silný dážď | 10 °C 8 °C |
3,2 mm | 9.6 m/s35 km/h juhovýchodný |
999 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 75% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
998 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 81% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
997 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 89% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
997 hPa | 93 % | 10 °C | 97 % | 6% | 92% | 0% | 70% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
996 hPa | 92 % | 10 °C | 99 % | 2% | 98% | 9% | 58% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
996 hPa | 91 % | 10 °C | 94 % | 3% | 85% | 18% | 53% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
996 hPa | 90 % | 9 °C | 83 % | 2% | 78% | 24% | 0% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
1,1 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
996 hPa | 89 % | 9 °C | 94 % | 1% | 77% | 77% | 0% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h južný |
996 hPa | 87 % | 9 °C | 98 % | 0% | 93% | 60% | 12% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h južný |
996 hPa | 86 % | 10 °C | 89 % | 2% | 82% | 24% | 21% | |
| 10:00
11:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 79 % | 10 °C | 89 % | 0% | 23% | 26% | 80% | |
| 11:00
12:00
| slabý dážď | 14 °C 12 °C |
0,2 mm | 7.8 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 71 % | 9 °C | 91 % | 0% | 35% | 63% | 71% | |
| 12:00
13:00
| slabý dážď | 15 °C 13 °C |
0,2 mm | 7.2 m/s26 km/h juhozápadný |
997 hPa | 69 % | 9 °C | 87 % | 0% | 40% | 24% | 73% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 15 °C |
0,9 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 71 % | 10 °C | 78 % | 0% | 35% | 51% | 39% | |
| 14:00
15:00
| dážď | 15 °C 13 °C |
0,5 mm | 7.8 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 67 % | 8 °C | 92 % | 0% | 47% | 78% | 55% | |
| 15:00
16:00
| silný dážď | 15 °C 14 °C |
1,1 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 73 % | 9 °C | 94 % | 0% | 25% | 84% | 67% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 14 °C 12 °C |
0,4 mm | 7.3 m/s26 km/h juhozápadný |
997 hPa | 74 % | 9 °C | 93 % | 0% | 29% | 78% | 68% | |
| 17:00
18:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,6 mm | 7.6 m/s27 km/h juhozápadný |
997 hPa | 76 % | 9 °C | 93 % | 0% | 17% | 83% | 74% | |
| 18:00
19:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
998 hPa | 81 % | 9 °C | 96 % | 0% | 23% | 92% | 78% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 6.8 m/s24 km/h juhozápadný |
998 hPa | 83 % | 9 °C | 96 % | 0% | 24% | 74% | 87% | |
| 20:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,2 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
999 hPa | 84 % | 9 °C | 68 % | 0% | 34% | 57% | 1% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 85 % | 9 °C | 49 % | 0% | 23% | 37% | 0% | |
| 22:00
23:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 87 % | 9 °C | 24 % | 0% | 18% | 9% | 0% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 87 % | 8 °C | 43 % | 0% | 40% | 4% | 0% | |
Dublin, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,3331; -6,2489
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 024 027
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dublin, Írsko. Predpoveď počasia Dublin.
Dublin - počasie v okolí - väčšie mestá
Dublin - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dublin dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dublin
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 5,3 °C | 2,6 °C | 7,9 °C | 12 |
| február | 5,5 °C | 2,8 °C | 8,1 °C | 10 |
| marec | 6,6 °C | 3,4 °C | 9,9 °C | 11 |
| apríl | 8,0 °C | 4,3 °C | 11,6 °C | 10 |
| máj | 10,5 °C | 6,7 °C | 14,3 °C | 10 |
| jún | 13,2 °C | 9,3 °C | 17,1 °C | 10 |
| júl | 15,4 °C | 11,5 °C | 19,3 °C | 9 |
| august | 15,1 °C | 11,2 °C | 19,0 °C | 10 |
| september | 13,1 °C | 9,5 °C | 16,7 °C | 10 |
| október | 10,4 °C | 7,2 °C | 13,5 °C | 11 |
| november | 7,2 °C | 4,3 °C | 10,2 °C | 11 |
| december | 6,1 °C | 3,5 °C | 8,6 °C | 12 |
Astronomické informácie Dublin
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 21:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 16:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 22:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:30 | 23:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 05:43 | 19.05.2026 00:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |