Počasie Dunboyne pozajtra
| 10 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
Predpoveď počasia Dunboyne 28. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dunboyne, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 88 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 90 % | 7 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 90 % | 7 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 90 % | 7 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 92 % | 7 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1028 hPa | 94 % | 7 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1028 hPa | 95 % | 8 °C | 26 % | 25% | 26% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 96 % | 8 °C | 25 % | 25% | 25% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 91 % | 8 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 89 % | 8 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 87 % | 8 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 81 % | 7 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 78 % | 7 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 75 % | 7 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 73 % | 7 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 73 % | 6 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 73 % | 6 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 74 % | 6 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 75 % | 7 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 78 % | 7 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 82 % | 7 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 88 % | 7 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 89 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1028 hPa | 90 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1028 hPa | 91 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1028 hPa | 90 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1028 hPa | 88 % | 6 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1027 hPa | 86 % | 6 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1027 hPa | 85 % | 5 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1027 hPa | 85 % | 5 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východný |
1027 hPa | 85 % | 5 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 74 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 74 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dunboyne, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,4190; -6,4738
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 7 272
Nadmorská výška: 68 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dunboyne, Írsko. Predpoveď počasia Dunboyne.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dunboyne dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 5,3 °C | 2,6 °C | 7,9 °C | 12 |
| február | 5,5 °C | 2,8 °C | 8,1 °C | 10 |
| marec | 6,6 °C | 3,4 °C | 9,9 °C | 11 |
| apríl | 8,0 °C | 4,3 °C | 11,6 °C | 10 |
| máj | 10,5 °C | 6,7 °C | 14,3 °C | 10 |
| jún | 13,2 °C | 9,3 °C | 17,1 °C | 10 |
| júl | 15,4 °C | 11,5 °C | 19,3 °C | 9 |
| august | 15,1 °C | 11,2 °C | 19,0 °C | 10 |
| september | 13,1 °C | 9,5 °C | 16,7 °C | 10 |
| október | 10,4 °C | 7,2 °C | 13,5 °C | 11 |
| november | 7,2 °C | 4,3 °C | 10,2 °C | 11 |
| december | 6,1 °C | 3,5 °C | 8,6 °C | 12 |
Astronomické informácie Dunboyne
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 22:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:19 | 23:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:12 | 28.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |