Počasie Edenderry vikend
Predpoveď počasia pre mesto Edenderry na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
15 / 10°C
| 8.7 mm | 7 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Edenderry, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 6 °C | 78 % | 0% | 0% | 18% | 75% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 21% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
4,8 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 76 % | 10 °C | 100 % | 0% | 17% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,9 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 51% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 11% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 72% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 10 °C | 100 % | 0% | 77% | 98% | 100% | |
Edenderry, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,3395; -7,0475
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 7 359
Nadmorská výška: 71 m
Administratívna časť:
- Leinster, Swords
- King's County, Tullamore, Leinster
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Edenderry, Írsko. Predpoveď počasia Edenderry.
Edenderry - počasie v okolí - väčšie mestá
Edenderry - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Edenderry dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Edenderry
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 15:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:20 | 22:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 23:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:05 | 01.05.2026 05:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |