Počasie Esker, Leinster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Esker, Leinster na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
16 / 6°C
| 0.5 mm | 4 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Esker, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 88 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 92 % | 5 °C | 94 % | 0% | 2% | 0% | 94% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1029 hPa | 66 % | 9 °C | 84 % | 0% | 82% | 9% | 6% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 71 % | 9 °C | 93 % | 0% | 39% | 0% | 88% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1029 hPa | 92 % | 7 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 95 % | 6 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1028 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1027 hPa | 65 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Esker, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,3506; -6,4381
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Esker, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Esker, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Esker, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Esker, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 22:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 23:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |