Počasie Garristown dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Garristown na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 11°C
| 0.1 mm | 13 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Garristown, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 8 °C | 90 % | 0% | 6% | 80% | 56% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 76% | 52% | 95% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 12 °C | 99 % | 0% | 11% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 65 % | 9 °C | 86 % | 0% | 32% | 0% | 79% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 90 % | 9 °C | 64 % | 0% | 25% | 0% | 52% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 9 °C | 95 % | 0% | 92% | 0% | 50% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 10 °C | 89 % | 0% | 82% | 39% | 59% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
0,6 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 10 °C | 72 % | 0% | 14% | 66% | 26% | |
Garristown, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,5661; -6,3856
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 433
Nadmorská výška: 130 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Garristown, Írsko. Predpoveď počasia Garristown.
Garristown - počasie v okolí - väčšie mestá
Garristown - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Garristown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Garristown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 15:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 22:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:04 | 23:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |