Počasie Garrynageragh dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Garrynageragh na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 7°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Garrynageragh, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1032 hPa | 91 % | 5 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1032 hPa | 87 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1033 hPa | 75 % | 9 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1032 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Garrynageragh, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,1042; -7,5714
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Garrynageragh, Írsko. Predpoveď počasia Garrynageragh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Garrynageragh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Garrynageragh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 21:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:27 | 23:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |