Počasie Glenmore, Leinster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Glenmore, Leinster na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 7°C
| 4.2 mm | 28 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Glenmore, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1013 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1012 hPa | 93 % | 8 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
2,2 mm | 7.8 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 8 °C | 100 % | 0% | 42% | 100% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 12 °C |
0,9 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 10 °C | 37 % | 0% | 36% | 7% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 94 % | 7 °C | 42 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 7 °C 6 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 66 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 73 % | 6 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
Glenmore, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1599; -6,5781
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Glenmore, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Glenmore, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Glenmore, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Glenmore, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 15:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 23:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:02 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |