Počasie Gortnacrue týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gortnacrue na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
14 / 7°C
| 0.1 mm | 21 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 01:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gortnacrue, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 84 % | 5 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 85 % | 5 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 89 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 63 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 6 °C | 51 % | 0% | 0% | 49% | 8% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
3,9 mm | 6.7 m/s24 km/h východný |
1019 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,7 mm | 7.4 m/s27 km/h východný |
1018 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
4,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 88 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Gortnacrue, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 51,9411; -8,1789
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gortnacrue, Írsko. Predpoveď počasia Gortnacrue.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gortnacrue dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gortnacrue
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 21:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:39 | 22:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:38 | 23:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:36 | 29.04.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |