Počasie Graigue, Leinster vikend
Predpoveď počasia pre mesto Graigue, Leinster na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
10 / 9°C
| 0.5 mm | 19 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 13:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 19:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 21:00
PO HODINÁCH
západ slnka 21:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Graigue, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 98% | 57% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 70% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 74 % | 5 °C | 100 % | 0% | 99% | 93% | 97% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1015 hPa | 77 % | 3 °C | 100 % | 0% | 51% | 100% | 36% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 85 % | 2 °C | 37 % | 0% | 2% | 3% | 33% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1016 hPa | 59 % | 4 °C | 85 % | 0% | 84% | 6% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 62 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 0% | |
Graigue, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1067; -6,9461
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Graigue, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Graigue, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Graigue, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Graigue, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 21:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:08 | 21:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 22:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:04 | 23:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 22:37 | 03.05.2026 05:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |