Počasie Greystones dnes
Predpoveď počasia Greystones 16. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Greystones, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1013 hPa | 88 % | 5 °C | 34 % | 0% | 16% | 27% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 5 °C | 74 % | 0% | 73% | 12% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 66 % | 5 °C | 100 % | 0% | 90% | 74% | 97% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 63% | 100% | 23% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 8 °C | 96 % | 0% | 94% | 48% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 90 % | 7 °C | 100 % | 0% | 89% | 53% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 65 % | 6 °C | 90 % | 0% | 85% | 35% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 66 % | 6 °C | 84 % | 0% | 51% | 75% | 0% | |
Greystones, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1408; -6,0631
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 18 140
Nadmorská výška: 19 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Greystones, Írsko. Predpoveď počasia Greystones.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Greystones dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Greystones
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Greystones
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 21:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 15:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:38 | 22:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:37 | 23:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 04:33 | 16.05.2026 21:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |