Počasie Inishcarra zajtra
Predpoveď počasia Inishcarra 27. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 15 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Inishcarra, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 97 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 99 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 70 % | 9 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 74 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h severozápadný |
1028 hPa | 98 % | 7 °C | 95 % | 0% | 8% | 0% | 94% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1027 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 66 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Inishcarra, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 51,8833; -8,6333
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Inishcarra, Írsko. Predpoveď počasia Inishcarra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Inishcarra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Inishcarra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 22:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:48 | 23:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:05 | 27.04.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |