Počasie Kilballivor týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Kilballivor na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
15 / 10°C
| 9.4 mm | 21 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 21:29
PO HODINÁCH
západ slnka 21:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kilballivor, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhovýchodný |
1000 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhovýchodný |
998 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 78% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
997 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 54% | 0% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 78% | 67% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 98 % | 0% | 88% | 10% | 85% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 16% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 97% | 13% | 92% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
3,5 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 96 % | 0% | 66% | 68% | 60% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
4,7 mm | 5.9 m/s21 km/h juhozápadný |
999 hPa | 81 % | 11 °C | 98 % | 0% | 86% | 25% | 85% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,7 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 88 % | 10 °C | 96 % | 0% | 28% | 76% | 86% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,8 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 93 % | 8 °C | 96 % | 0% | 40% | 95% | 58% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
1,1 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 94 % | 8 °C | 88 % | 0% | 87% | 11% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,5 mm | 8.1 m/s29 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 10 °C | 35 % | 0% | 17% | 27% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 36% | |
Kilballivor, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,5350; -6,9636
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilballivor, Írsko. Predpoveď počasia Kilballivor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilballivor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilballivor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 21:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 16:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 22:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:28 | 23:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:50 | 20.05.2026 01:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |