Počasie Kilsallagh dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilsallagh na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 10°C
| 1.4 mm | 17 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
|
|
Predpoveď počasia Kilsallagh, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 43% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,6 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 78% | 59% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,3 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1018 hPa | 77 % | 9 °C | 66 % | 0% | 18% | 26% | 53% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 6 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 8 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 95 % | 7 °C | 71 % | 0% | 65% | 21% | 3% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 69 % | 8 °C | 28 % | 0% | 18% | 12% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 72 % | 8 °C | 28 % | 0% | 11% | 25% | 0% | |
Kilsallagh, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,5003; -7,8117
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilsallagh, Írsko. Predpoveď počasia Kilsallagh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilsallagh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilsallagh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 21:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:23 | 23:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:05 | 01.05.2026 05:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |