Počasie Kilwarden dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilwarden na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 7°C
| 5.0 mm | 29 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Kilwarden, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1013 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 8 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 11 °C |
3,5 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 8 °C | 98 % | 0% | 34% | 97% | 5% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 10 °C | 28 % | 0% | 25% | 12% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1016 hPa | 93 % | 7 °C | 14 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 90 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 66 % | 5 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 73 % | 6 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
Kilwarden, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2511; -6,5681
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilwarden, Írsko. Predpoveď počasia Kilwarden.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilwarden dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilwarden
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 15:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:09 | 23:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |