Počasie Larch Hill pozajtra
Predpoveď počasia Larch Hill 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Larch Hill, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1028 hPa | 88 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 84 % | 6 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1026 hPa | 65 % | 10 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 65 % | 9 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 79 % | 5 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1023 hPa | 77 % | 4 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 62 % | 9 °C | 57 % | 0% | 2% | 0% | 55% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 67 % | 9 °C | 75 % | 0% | 15% | 0% | 71% | |
Larch Hill, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2000; -6,5833
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Larch Hill, Írsko. Predpoveď počasia Larch Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Larch Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Larch Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 21:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:22 | 23:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:13 | 28.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |