Počasie Leader’s Bridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Leader’s Bridge na 10 dní.
Piatok 1. máj
13 / 9°C
| 0.6 mm | 22 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 21:01
PO HODINÁCH
západ slnka 21:01
|
|
Predpoveď počasia Leader’s Bridge, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 24% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 78 % | 9 °C | 100 % | 0% | 94% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 80 % | 9 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1018 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 10 °C 10 °C |
0,7 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 9 °C | 96 % | 0% | 91% | 0% | 81% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,2 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 75 % | 9 °C | 100 % | 0% | 83% | 39% | 100% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,9 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 66% | 99% | 90% | |
Leader’s Bridge, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,1392; -8,8992
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Leader’s Bridge, Írsko. Predpoveď počasia Leader’s Bridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Leader’s Bridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Leader’s Bridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 21:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 22:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:32 | 23:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:09 | 01.05.2026 05:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |