Počasie Lisnagry vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lisnagry na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
15 / 10°C
| 0.9 mm | 14 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 21:01
PO HODINÁCH
západ slnka 21:01
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lisnagry, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 60% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 73% | 78% | 99% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1018 hPa | 78 % | 9 °C | 30 % | 0% | 17% | 21% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 8 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1020 hPa | 95 % | 8 °C | 38 % | 0% | 37% | 4% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 70 % | 8 °C | 62 % | 0% | 24% | 28% | 39% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 72 % | 7 °C | 9 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
Lisnagry, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,6804; -8,5098
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lisnagry, Írsko. Predpoveď počasia Lisnagry.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lisnagry dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lisnagry
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 22:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 23:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:09 | 01.05.2026 05:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |