Počasie Longwood dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Longwood na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 10°C
| 0.3 mm | 18 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 20:57
PO HODINÁCH
západ slnka 20:57
|
|
Predpoveď počasia Longwood, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 7 °C | 98 % | 0% | 7% | 85% | 89% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 64% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 64 % | 9 °C | 99 % | 0% | 25% | 0% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 10 °C | 46 % | 0% | 43% | 18% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 5% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,9 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 8% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,3 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 10 °C | 98 % | 0% | 51% | 92% | 69% | |
Longwood, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,4539; -6,9219
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 581
Nadmorská výška: 66 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Longwood, Írsko. Predpoveď počasia Longwood.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Longwood dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Longwood
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 20:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:08 | 23:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:05 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |