Počasie Lough Cullaunyheeda dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lough Cullaunyheeda na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
21 / 9°C
| 0.0 mm | 0 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 05:24
západ slnka 21:40
PO HODINÁCH
západ slnka 21:40
|
|
Predpoveď počasia Lough Cullaunyheeda, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1031 hPa | 98 % | 8 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1032 hPa | 97 % | 8 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1032 hPa | 71 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1030 hPa | 56 % | 12 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1030 hPa | 87 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 92 % | 11 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,7 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 75 % | 18 °C | 11 % | 0% | 5% | 7% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 76 % | 18 °C | 28 % | 0% | 14% | 19% | 0% | |
Lough Cullaunyheeda, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,8206; -8,7667
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Cullaunyheeda, Írsko. Predpoveď počasia Lough Cullaunyheeda.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Cullaunyheeda dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lough Cullaunyheeda
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 21:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 16:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:37 | 22:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:31 | 23:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:52 | 24.05.2026 02:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |