Počasie Lough Nagat dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lough Nagat na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
15 / 13°C
| 1.3 mm | 25 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:36
západ slnka 21:36
PO HODINÁCH
západ slnka 21:36
|
|
Predpoveď počasia Lough Nagat, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 89% | 68% | 89% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,6 mm | 5.3 m/s19 km/h južný |
1018 hPa | 91 % | 11 °C | 97 % | 0% | 84% | 56% | 76% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,3 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1019 hPa | 84 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 41% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 95% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 63% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 53% | 96% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1020 hPa | 85 % | 13 °C | 83 % | 0% | 37% | 43% | 52% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 14% | 96% | 86% | |
Lough Nagat, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0844; -9,7942
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Nagat, Írsko. Predpoveď počasia Lough Nagat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Nagat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lough Nagat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:36 | 21:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 16:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:51 | 22:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:50 | 23:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:06 | 22.05.2026 02:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |