Počasie Millstreet, Munster dnes
Predpoveď počasia Millstreet, Munster 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 16 °C. V noci najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Millstreet, Munster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 91 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 91 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 60 % | 7 °C | 71 % | 0% | 0% | 71% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 74 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1026 hPa | 100 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 2% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1028 hPa | 68 % | 9 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 70% | 0% | 100% | |
Millstreet, Munster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,0594; -9,0603
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 555
Nadmorská výška: 105 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Millstreet, Munster, Írsko. Predpoveď počasia Millstreet, Munster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Millstreet, Munster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Millstreet, Munster
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Millstreet, Munster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 22:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:51 | 23:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:46 | 26.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |