Počasie Mitchelstown dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mitchelstown na 10 dní.
Piatok 1. máj
15 / 7°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 5 °C | 4 °C | 01:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
|
|
Predpoveď počasia Mitchelstown, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1031 hPa | 93 % | 4 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1032 hPa | 91 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1033 hPa | 66 % | 8 °C | 100 % | 0% | 75% | 0% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1032 hPa | 72 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Mitchelstown, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,2658; -8,2681
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 3 740
Nadmorská výška: 101 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mitchelstown, Írsko. Predpoveď počasia Mitchelstown.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mitchelstown dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mitchelstown
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:28 | 23:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:06 | 01.05.2026 05:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |