Počasie Muchwood Cross Roads dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Muchwood Cross Roads na 10 dní.
Sobota 23. máj
18 / 12°C
| 1.1 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 21:27
PO HODINÁCH
západ slnka 21:27
|
|
Predpoveď počasia Muchwood Cross Roads, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
1,1 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 11 °C | 93 % | 0% | 7% | 75% | 71% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 95 % | 12 °C | 93 % | 0% | 87% | 0% | 39% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 82 % | 14 °C | 36 % | 0% | 25% | 14% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 80 % | 15 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1026 hPa | 99 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 12% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1027 hPa | 97 % | 13 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 72 % | 15 °C | 17 % | 0% | 3% | 0% | 14% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 82 % | 14 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
Muchwood Cross Roads, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,3581; -6,5578
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Muchwood Cross Roads, Írsko. Predpoveď počasia Muchwood Cross Roads.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Muchwood Cross Roads dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Muchwood Cross Roads
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 21:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 16:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 22:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:30 | 23:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:44 | 24.05.2026 02:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |